“Прокуратура не притаманний Україні інститут, а нав’язаний Росією” – лекція Вільяма Померанца

13 квітня 2016 року у Києві американський професор Вільям Померанц ділився з українцями власним рецептом реформування органів прокуратури.

Тема лекції відомого науковця, заступника директора Інституту Кеннана Центру Вудро Вільсона у Вашингтоні та професора права Джорджтаунівського університету – “Реформа прокуратури України місія неможлива?”.

Лекція англійською мовою, супроводжується синхронним перекладом та триває 46 хв.

Заступник директора Інституту Кеннана та Керівник Програми Верховенства Права при Центрі Вудро Вільсона, США, Вільям Померанц викладає в Центрі євразійських, російських і східноєвропейських досліджень Джорджтаунського університету.
До початку своєї роботи в Інституті Кеннана, д-р Померанц практикував міжнародне право в Сполучених Штатах та в Москві (Росія). Він також працював в якості координатора програм для Росії, України і Білорусії в Національному фонді підтримки демократії з 1992 по 1999 рік.

Вільям Померанц має диплом бакалавра Хаверфордського коледжу, магістра наук Університету Едінбурга, доктора юриспруденції з відзнакою Американського університету, а також ступінь кандидата наук з історії Росії в Школі слов’янських та східноєвропейських досліджень в Лондонському університеті.

Вільям Померанц надає коментарі та прес-інтерв’ю для CNN, C-SPAN, The National Interest, Reuters, радіо «Голос Америки», Bloomberg та іншим засобам масової інформації. Його статті були опубліковані в таких виданнях як «Russian Review», «Review of Central and East European Law», «Демократизація», «Problems of Post-Communism» та інших виданнях.