Про ACREC

 

Anti-Corruption Research and Education Centre – перший в Україні науково-освітній міждисциплінарний центр, де досліджують корупцію як суспільно-політичне явище, вчитимуть системно запобігати середовищу, що сприяє корупції, протидіяти її наслідкам.

Міждисциплінарний науково-освітній  центр заснований «Центром протидії корупції», «Transparency International Україна» та Національним університетом «Києво-Могилянська академія» у липні 2015 року.

Центр утворено в першу чергу для проведення міждисциплінарних наукових досліджень та започаткування практичнго академічного навчання у сфері запобігання та протидії корупції.

Першочерговим завданням команди Центру є запровадження короткострокових і довгострокових міждисциплінарних практично орієнтованих програм підготовки фахівців для ефективного управління та розбудови держави і відкритого суспільства в Україні.

Перша освітня програма Центру – курс «Корупція, суспільство та державна політика» для магістрів-правників КМА та вільних слухачів – розпочався цієї осені.

У планах Центру навчати протидії корупції не тільки студентів КМА, але й давати системні практичні знання у цій сфері  детективам Національного Антикорупційного Бюро, слідчим, суддям, держслужбовцям та журналістам.

Координує діяльність Центру Оксана Нестеренко.

Положення Центру